Bestuur / commissies NOMI

Even voorstellen.... ons bestuur:

 

Voorzitter Herman Ruiter voorzitter@nomi-sneek.nl T:06-28648896
Penningmeester Theo Meulman penningmeester@nomi-sneek.nl T:0515-438940
Secretaris Anneke IJntema secretaris@nomi-sneek.nl T:0515-411815
VZ Jeugdcommissie Wilma Hoogenboom jeugd@nomi-sneek.nl

T:06-53220500

VZ Sponsorcommissie Stephan Venema sponsoring@nomi-sneek.nl

T:06-20000481

VZ Accommodatiecommissie   accommodatie@nomi-sneek.nl

 

VZ Technische commissie Jogchum Otten tc@nomi-sneek.nl T:06-51932892

 


 

En tal van actieve commissies:

 

Ledenadministratie a.i. Alex Booi ledenadministratie@nomi-sneek.nl T:06-24266062
Kantine commissie   kantine@nomi-sneek.nl

 

Kantineplanning Johannes Jaarsma planning@nomi-sneek.nl

T:0515-462586 

Accommodatiecommissie Hans Verburg accommodatie@nomi-sneek.nl

T:0515-438346

Sneeker kampioenschappen

Peter Boekema

p.h.boekema@home.nl

T:0515-417287

Jeugdcommissie

Wilma Hoogenboom jeugd@nomi-sneek.nl

T:06-53220500

Redactiecommissie

Robyn Winsser redactie@nomi-sneek.nl T:06-40869484

Clubkampioenschappen

Annemar Brouwer event@nomi-sneek.nl T:06-52520448
Halcommissie Piet Hoomans

stichting-secretaris@nomi-sneek.nl

T:06-14645313
Sponsorcommissie

Stephan Venema

sponsoring@nomi-sneek.nl

T:06-20000481

Racketcommissie      
Trainer Wilco Veltien wilco@tennisacademiefriesland.nl T:06-28271157
Competitieleider Jos Doldersum competitie@nomi-sneek.nl T:06-20922277

Stichting STN (tennishal)

Hans Verburg

stichting-voorzitter@nomi-sneek.nl

T:0515-438346

EHBO/AED

Gejo Wouters

jos.doldersum@12move.nl

T:0515-426489